"Vidieť u tak mladého chalaniska toľkú cieľavedomosť a snahu splniť si svoje sny je rovnako tak úžasné a obdivuhodné, ako zriedkavé. A ak sa mu do tejto knihy podarilo vložiť aspoň zlomov týchto jeho vlastností, som presvedčený, že pre teba bude veľkým prínosom."

Dušan Kadlec - spisovateľ

"Veľmi ma oslovilo prijemné podanie informácií. Žiadne násilné presadzovanie svojich názorov, ale skorej voľný štýl, ktorý dovolí čitateľovi samému si vybrať, ako naloží s poznatkami z knihy. Z textu cítiť, že Lukáš nemá iba načítané poučky, ale aj si niečo odžil a píše na základe vlastných skúseností. Dozvedel som sa niečo nové, ale aj si pripomenul veci, na ktoré som postupom času zabudol. Za mňa jednoznačne áno!"

Michal Drienik - spisovateľ a zakladateľ blogu goodvibes.sk

"Obdivujem Lukáša, že už v tak mladom veku dokázal písať o tak ťažkej téme, ako je mať svoj život pevne vo svojich rukách. Aj keď sa to na prvý pohľad zdá zrejmé, často naše šťastie pripisujeme čomukoľvek inému, než nám samým. Pevne verím, že po prečítaní knihy už viac nebude nikto pochybovať o tom, že každý je strojca svojho vlastného šťastia a je len na ňom, kam až to môže v živote dotiahnuť."
Dávid Kidala - zakladateľ blogu Mysli Inak