Nerušiť, nahrávam!

Som rád, že si prejavil záujem o podcast TVOJ ŽIVOT V TVOJICH RUKÁCH.
Ak mám pravdu povedať, dlhú dobu ma ľudia v mojom okolí prehovárali, aby som sa dal na túto dráhu. Samozrejme, že som uvažoval nad takouto myšlienkou, ale vždy sa dostala do zabudnutia a nejako som to ďalej neriešil.
Okrem toho som mal pred celou tvorbou oveľa väčší rešpekt, než pri vydávaní knihy.

Prečo som potom zmenil názor?
Od doby čo sa venujem blogovaniu (od roku 2016) a vlastnej tvorbe sa vždy riadim jednou myšlienkou - pomôcť čo najväčšiemu množstvo ľudí dosiahnuť ich ciele a žiť spokojný a plnohodnotný život. Toto bol ten dôvod, prečo som si v auguste 2019 povedal: "Ak to má pomôcť nejakým ľuďom, prečo by som sa do toho nemal pustiť?"
Túto myšlienku som podporil aj faktom, že žijeme v rýchlej dobe a niekedy jednoducho nemáme čas si sadnúť a v kľudne čítať knihu alebo článok. Z toho dôvodu som sa rozhodol založiť vlastný podcast s rovnomerným názvom ako moja prvá kniha.

Aká je ideológia celého podcastu?
Vždy svoju tvorbu orientujem podľa vlastných preferencií. Inak tomu nebude ani teraz. Nečakaj preto žiadne zdĺhavé polhodinové "vykecávačky" ale stručne zhrnuté myšlienky, osobné príbehy a zážitky. Snažím sa hlavne o autentickosť a hovorový štýl rozprávania.
Veľká času obsahu, ktorú neuverejním na tomto blogu bude obsiahnutá v jednotlivých dieloch podcastu. V úvodnom diele tiež hovorím o tom, že toto
NIE JE podcast pre majiteľov nejakých korporácií, finančných poradcov ani veľkých podnikateľov. Moja "cieľovka" sú mladí ľudia, študenti, začínajúci podnikatelia, ľudia s víziou a veľkými cieľmi. Som preto presvedčený, že práve pre teba bude tento podcast zaujímavý.