Kto som a aká je moja cesta?

Moje meno je Lukáš Sabo - spisovateľ, bloger, študent a milovník dobrého života.

Možno sa pýtaš, prečo som sa rozhodol založiť tento web a vydať knihu. Za posledné štyri roky som si veľakrát všimol, že sa ľudia boja byť autentickí a žijú život niekoho iného. Odmietajú vystúpiť z davu a ísť si vlastnou cestou. Spoločnosť vytvorila akési kritériá, ktorých by každý mal držať. Ja som s týmito kritériami rozhodne stotožnení nebol. Mal som 15 rokov, keď som sa začal zaoberať otázkami ako: "Aké je moje životné poslanie?" alebo "Čo chcem vlastne na tomto svete zanechať." V tej dobe som nebol vôbec spokojný s tým, kto som a aký životný štýl vediem. Boli to pre mňa naozaj ťažké časy. Nebol som spokojný v žiadnej oblasti môjho života.  Už od detstva som chcel od života viac. Hľadal som spôsob, ktorý mi pomôže dosiahnuť všetky moje sny.

Zrazu som ten spôsob (akýsi poklad) našiel. Bola to moja vlastná hlava. Uvedomil som si, že kým som a kým chcem byť zaleží iba od môjho nastavenia mysle. Ja viem, na chlapca, ktorý práve skončil základnú školu, to boli veľmi netradičné myšlienkové pochody. No vďaka ním som tam, kde som. S príchodom na strednú školu som sa začal intenzívne zaujímať o témy ako motivácia, osobný rast, nastavenie mysle a podnikanie. Poličky mojej izby boli zrazu zabraté menami ako Brian Tracy, Robert Kiyosaki, Mel Gill, Napoleon Hill, Kevin Hogan, Steve Harvey, Peter Krištofovič, Michal Drienik, Tim Ferriss a mnoho iných.

Po prekročení mojich 16-tich narodením som sa rozhodol niekam posunúť. Začal som písať články pre rôzne blogy ako je Svet Bohatých, Mysli Inak alebo Stávame sa Úspešnými. Tu som pochopil, že chcem, aby ma moja vlastná tvorba živila. Podotýkam, že  práca pre tieto blogy nebola platená :)

Čas plynul a ja som mal absolvovaných množstvo tréningov, seminárov, absolvovaných množstvo online kurzov a prečítaných množstvo knižiek. Ako som už vyššie spomínal, vždy som chcel od života viac. Tak sa zrodila myšlienka vydať knihu. Spočiatku to bola iba nenápadná myšlienka, ktorá sa o nejaký čas premenila na realitu. Ani som sa poriadne nenazdal a prišiel dátum 15.02.2019 - dátum vydania knihy TVOJ ŽIVOT V TVOJICH RUKÁCH.

Prežívam najlepšie obdobie svojho života. Spoznal som veľa skvelých ľudí ako je Michal Drienik, Milan Vaško, Dušan Kadlec, Daniela Rau, Katarína Brňáková, Juraj Gago, Andrej Krúpa, Andy Winson či Michal Kopecký. Všetko sú to ľudia, vďaka ktorým každý deň napredujem.